Selam!

Gül Sedef biraz deli biraz çıtkırıldım biraz patavatsız en çok da insanları düşünen biri…Ben hayata gözlerimi açar açmaz herkes gibi bu kader yolculuğunda kaderle savaşan bir savaşçıyım. Direnmek için elimden geleni yapan başarmak adına sürekli koşturan hemen herşeyden yorulan ve sıkılan dikkat dağınıklığı yüzünden hayatta zorla başarılı olan ve bu yolculukta yorulan bir savaşçı .

İlk baştan başlamak gerekirse 13 Ocak çarşamba günü dünyaya gözlerimi açtım o zaman başladı serüven ve 23 yıldır devam ediyor.23 yıldır bu anı bekliyormuşum gibi hayatımın en önemli adımını atmış bulunmaktayım yani kendim olmaya kocaman bir adım. Hayallerim başlangıcı olacak bu sitede kendimin yaşadığı ve hayal kurduğum gerçekleştirdiğim tüm anılarımı ve öğrendiğim tüm bilgileri de sizinle paylaşmak istiyorum bu çok onur verici olacak . İlk olarak kısa bir şekilde ailemden bahsedeyim .Bu savaşçınızın dünyalar tatlısı bir şişkocuğu ve maximusu var. Bu iki özel kişi tüm mal varlığım diyebilirim. Hep arkamda dağ gibi duran şişkocuğum sayesinde olmazların bile olacağına inanıyorum. Size sürekli söylediği cümleyi söyleyeyim.

Dünyayı kendine inananlar değiştirdi

Bu cümleyi sürekli söyler ve kendime inanmazken bile o bana çok inanır. Birde finansmanım var tabi maximus o da bana sürekli söylensede dünyanın en iyi yürekli abisi sürekli beni düşünen kendi hayatını benim için feda eden yufka yürekli maximus. Dünyanın en tatlı ailesine sahibim . Unuttuğum düldülüm de var o da benim 98 model arabam o da benim canım ayaklarımı yerden kesen nefes kesen bi güzelliğim. Bende herkes gibiyim kendi tecrübelerimi paylaşırken sizde göreceksiniz hayat kısa istediklerimi yaşarken yapmalıyım ölünce pişman olmak istemiyorum. Bu arada Ktü de Mimarlık fakültesinde şehir planlama öğrencisiyim bir nevi şehir tasarımcısı. Yaptığım tüm projelerimi de sizinle paylaşmaktan onure olacağım benim hayatım bu kadar

Şimdi haydi başlayalım hayata kocaman ilk adımı atmaya var mısınız ?