ÇİÇEKLİ ELBİSE MODELLERİ İLE BU YAZ CIVIL CIVIL

2022 moda trendleri farklı zevklerdeki insanlara sunduğu zengin seçenekleri ile özellikle ilkbahar ve yaz sezonunda kadınlar için değişik kombinler yaratmaya olanak veriyor. Her ne kadar 2022 de de yılın rengi olarak tek bir renk anons edilmiş olsa da yılın trendleri arasında yer alan ve en az yılın rengi kadar göz alıcı olan renk seçenekleri, kadınların bahar ve yaz aylarının renk cümbüşüne giysileri ile de katılmalarını sağlayacak.

2022 trendleri düz renkler kadar çiçek desenlerini ve doğayı anımsatan hayvan desenlerini de kullanıma sunmuş durumda. Hemen her sene yılın trendleri arasında adını geçirdiğimiz leopar desenleri, zebra desenleri bu sene de kadınların gözdesi olmaya devam edecek.

Etek boylarından söz edecek olursak bu yıl mini eteğe bir dönüş olduğunu söylemek mümkün. Yaz akşamları için yine uzun elbiseler gündemde olacak. Çok kullanışlı olmasına rağmen kısa ve uzun arasında kalan midi boylar bu sezon pek de ön planda olmayacak gibi.

Çiçekli elbiseler özellikle bahar ve yaz aylarının en vazgeçilmez giysilerinden. Çiçek desenlerinin seçiminde boyunuzu göz önünde bulundurmanızda yarar var. Eğer ufak tesek bir kadınsanız ya da kilolu bir kadınsanız büyük desenler yerine küçük çiçek desenlerini tercih etmeye özen gösterirseniz olduğunuzdan iri görünmez ya da desenin arasında kaybolup gitmezsiniz.

Bu yılın gözdelerinden volanlar, farbelalar, fırfırlar özellikle çiçek desenlerinde daha da hoş görünüyor. Elbise modellerine baktığımızda da bol bol kullanılmakta olduğunu görüyoruz. Kat kat fırfırlar elbisenin sadece belden aşağı kısmında kullanılabildiği gibi bazı modellerde yukarıdan aşağıya tamamen de kullanılabiliyor.

Farklı bölgelerde kullanılan pencere ya da orijinal adıyla cut out olarak anılan küçük dekolteler, çiçekli elbise modellerinde de sık sık rastlayacağımız detaylar arasında yer alacak.

Halter yakalar, Askılı modeller, V yaka kesimleri, kare kesimler elbise modellerinde göreceğimiz yaka modelleri arasında. Saçakların, tüylerin, işlemelerin çiçekli desenlerle karıştırılarak kullanıldığına pek çok elbise modelinde şahit olacağız.

Gösterişli kol kesimlerinin yanı sıra, son derece sade görünümlü, minik çiçekli elbiseler yine sıklıkla rastlayacağımız elbise modellerinin arasında olacak.

Yorumları Görüntüle(0)
Bir yorum gönder0Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.
Zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorum

Yorumları Kapat
Daha

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!